Deklaracja dostępności
1. Żłobek Miejski - Oddział „Skrzat" ul. Lelewela 12 75-450 Koszalin
Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: zastępca dyrektora oddziału „Skrzat".
Skargi można kierować do: zastępca dyrektora oddziału „Skrzat".
Opis architektoniczny budynku: Budynek żłobka dwukondygnacyjny z jednym wejściem głównym, do wejścia prowadzą schody z podjazdem dla wózków. Drzwi o szerokości 80 cm otwierane przy pomocy domofonu. Przy wejściu na korytarzu głównym usytuowane się szatnie dziecięce. Korytarz główny jest przestrzenny i nie posiada barier architektonicznych.
Budynek nie posiada windy towarowej. Budynek nie posiada własnego parkingu, korzysta z parkingu osiedlowego. Do budynku (tylko korytarz główny) istnieje możliwość wejścia z psem asystującym. W budynku nie ma możliwości skorzystania z usług tłumacza migowego.
2. Żłobek Miejski - Oddział „Maluch" ul. Jagoszewskiego 6 75-452 Koszalin
Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: zastępca dyrektora oddziału „Maluch".
Skargi można kierować do: zastępca dyrektora oddziału „Maluch".
Opis architektoniczny budynku: Budynek żłobka dwukondygnacyjny z jednym wejściem głównym, do wejścia prowadzą schody z podjazdem dla wózków. Drzwi o szerokości 80 cm otwierane przy pomocy domofonu. Przy wejściu na korytarzu głównym usytuowane się szatnie dziecięce. Korytarz główny jest przestrzenny i nie posiada barier architektonicznych.
Budynek nie posiada windy towarowej. Budynek nie posiada własnego parkingu, korzysta z parkingu osiedlowego. Do budynku ( tylko korytarz główny) istnieje możliwość wejścia z psem asystującym. W budynku nie ma możliwości skorzystania z usług tłumacza migowego.
3. Żłobek Miejski - Oddział „Jacek i Agatka" ul. Konstytucji 3 Maja 29 75-823 Koszalin
Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: zastępca dyrektora oddziału „Jacek i Agatka".
Skargi można kierować do: zastępca dyrektora oddziału „Jacek i Agatka".
Opis architektoniczny budynku: Budynek żłobka dwukondygnacyjny z 3 wejściami do grup dziecięcych i 1 wejściem do pionu żywienia. Przy wejściach brak schodów. Wszystkie drzwi o szerokości 80 cm otwierane przy pomocy domofonu. Przy 3 wejściach w pobliżu korytarza znajdują się szatnie dziecięce. Korytarz główny mało przestrzenny z uwagi na usytuowanie szafek dziecięcych. Budynek nie posiada windy towarowej. Budynek posiada własny parking z wydzielonym miejscem dla osoby niepełnosprawnej. Do budynku (tylko korytarz główny) istnieje możliwość wejścia z psem asystującym. W budynku nie ma możliwości skorzystania z usług tłumacza migowego.
4. Żłobek Miejski - Oddział „Bolek i Lolek" ul. Mireckiego 3 75-506 Koszalin
Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: zastępca dyrektora oddziału „Bolek i Lolek".
Skargi można kierować do: zastępca dyrektora oddziału „Bolek i Lolek".
Opis architektoniczny budynku: Budynek żłobka adaptowany dwukondygnacyjny z jednym wejściem głównym, z zewnątrz budynku brak schodów, brak podjazdu dla mieszkańców, wewnątrz znajdują się schody prowadzące do 2 grup dziecięcych. Brak przestrzennego korytarza. Drzwi o szerokości 80 cm otwierane przy pomocy domofonu. Przy klatce schodowej usytuowane są szatnie dziecięce. Pomieszczenia szatni posiadają bariery architektoniczne są mało przestrzenne z uwagi na usytuowanie dziecięcych szafek szatniowych. Budynek nie posiada windy. Budynek nie posiada własnego parkingu. Do budynku (wejście główne) istnieje możliwość wejścia z psem asystującym. W budynku nie ma możliwości skorzystania z usług tłumacza migowego.
5. Żłobek Miejski – Oddział „Puchatek" ul. Dokerów 6 A 75-202 Koszalin
Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: zastępca dyrektora oddziału „Puchatek".
Skargi można kierować do: zastępca dyrektora oddziału „Puchatek".
Opis architektoniczny budynku: Budynek jednokondygnacyjny tj. wysoki parter z jednym wejściem głównym. Do wejścia głównego prowadzą schody wraz z podjazdem, wewnątrz znajdują się schody prowadzące do 2 grup dziecięcych. Brak przestrzennego korytarza. Drzwi wejściowe o szerokości 80 cm otwierane przy pomocy domofonu. Przy klatce schodowej usytuowane się szatnie dziecięce. Pomieszczenia szatni posiadają bariery architektoniczne są mało przestrzenne z uwagi na usytuowanie dziecięcych szafek szatniowych. Budynek nie posiada windy. Budynek nie posiada własnego parkingu. Do budynku (tylko wejście główne) istnieje możliwość wejścia z psem asystującym. W budynku nie ma możliwości skorzystania z usług tłumacza migowego.
6 . Żłobek Miejski – Oddział „Smyk" ul. Chrzanowskiego 10 75-327 Koszalin
Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: zastępca dyrektora oddziału „Smyk".
Skargi można kierować do: zastępca dyrektora oddziału „Smyk".
Opis architektoniczny budynku: Budynek adaptowany jednokondygnacyjny z jednym wejściem głównym. Wejście główne bez schodów, brak podjazdu dla wózków, wewnątrz znajdują się schody prowadzące na piętro do 2 grup dziecięcych. Brak przestrzennego korytarza. Drzwi o szerokości 80 cm otwierane przy pomocy domofonu. Brak przestrzennego korytarza. Drzwi wejściowe o szerokości 80 cm otwierane przy pomocy domofonu. Przy klatce schodowej usytuowane się szatnie dziecięce. Pomieszczenia szatni posiadają bariery architektoniczne są mało przestrzenne z uwagi na usytuowanie dziecięcych szafek szatniowych. Budynek posiada windę towarową. Budynek nie posiada własnego parkingu korzysta z parkingu osiedlowego, który posiada wydzielone miejsca dla niepełnosprawnych. Do budynku (tylko wejście główne) istnieje możliwość wejścia z psem asystującym. W budynku nie ma możliwości skorzystania z usług tłumacza migowego.
7. Żłobek Miejski – Oddział „Jas i Małgosia" ul. Spasowskiego 14 75-451 Koszalin
Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: zastępca dyrektora oddziału „Jaś i Małgosia".
Skargi można kierować do: zastępca dyrektora oddziału „Jaś i Małgosia".
Opis architektoniczny budynku: Budynek dwukondygnacyjny z 2 wejściami do budynku, drzwi wejściowe bez schodów. Drzwi wejściowe o szerokości 100 cm otwierane przy pomocy domofonu. Budynek posiada windę towarową. Korytarz główny jest przestrzenny i nie posiada barier architektonicznych. Budynek posiada własny lecz ograniczony parking, Mieszkańcy korzystają z parkingu osiedlowego na którym są wydzielone miejsca dla niepełnosprawnych. Do budynku (tylko korytarz główny) istnieje możliwość wejścia z psem asystującym. W budynku nie ma możliwości skorzystania z usług tłumacza migowego.